Truhlářství M & V s. r. o.

Volduchy 69 tel:602 366 966

EUROOKNA

VCHODOVÉ DVEŘE

 

DŘEVOLepší alternativa ori funkci a design

Přírodní materiál v novém provedení

Vynikající vkastnosti v oblasti zvukové a tepelné izolaci

 

 

 

TECHNICKÝ POPIS: Tato EUROOKNA jsou zhotovena z třívrstvé lamely, která je vyrobena z kvalitního vysušeného dřeva a vyznačuje se tvarovou stálostí.

 

KOVÁNÍ: Okenní křídlo i rám jsou opatřeny moderním celobodovým kováním SIEGENIA které umožňuje otevírání křídla okolo levé či pravé osy a vyklápění pomocí třípolohovou klikou. Tu nabízíme v různých barevných a tvarových provedeních dle přání zákazníka.Okno lze též vybavit MIKROVENTILACÍ, která umožňuje stálou ventilaci ( okenní křídlo je v horní části odtaženo od rámu) a zároveń zajištěno jako v zavřené poloze.

 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: Povrch oken je proveden z moderních akrylátových barev značky GLASURIT a to jak lazury tak i krycí barvy. Tyto barvy mají dlouhou životnost a jsou ekologicky nezávadné. V nabídce je velké množství barevných odstínů.

 

SKLO: Okna jsou zasklena izolačním dvojsklem s koeficientem prostupu tepla K 1,1 W/m2 nebo izolačním trojsklem K 0,8 W/m2 . Skla je možno doplnit o bezpečnostní sklo, zabarvené sklo nebo ornamentní (neprůhledné sklo). Je také možno sklo dodat s příčkami jak v meziskelním prostoru, tak i nalepené na skle.

 

TĚSNĚNÍ: Těsnění mezi křídlem a rámem je vyrobeno z profilovaného termoplastického elastomeru, které zlepšuje tepelné i zvukové vlastnosti okna.

 

OKAPNICE: Okapnice na rámu i okapničky na křídlech jsou vyrobeny z eloxovaných hliníkových profilů s umělohmotnými koncovkami v různém barevém provedení.

 

VCHODOVÉ DVEŘE: Jsou vyrobeny z kvalitního lepeného materiálu. Tvary dveří lze dodat dle přání zákazníka. Dveře je možno vybavit vícebodovým bezpečnostním zámkem, hliníkovým prahem, těsní lištou pro bezbarierový přístup. Dveře lze přizpůsobit barevnému provedení oken.

 

Další případné dotazy rádi zodpovíme přímo v dílně nebo na výše uvedeném telefonu.

 

 

 

 

 

TOPlist